історія закладу

«Дитинство – найважливіший період людського життя,
/Files/images/553451__cute-children_p.jpg не підготовка до майбутнього життя,
а справжнє, яскраве, самобутнє, неповторне життя.
І від того, яке було дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки,
що ввійшло до її розуму з навколишнього світу – від цього
значною мірою залежить, яким стане сьогоднішній малюк».
В.Сухомлинський.

Ось уже 45 років батьки ведуть свій найдорожчий скарб, своїх маленьких дітей у дошкільний навчальний заклад «Барвінок», який розташований у мальовничому селі Мурафа, Краснокутського району, Харківської області, по вул. Дзержинського, 5./Files/images/фасад-1.gif

Засновано Мурафський дошкільний навчальний заклад «Барвінок» в 1966 році головою колгоспу ім. Горького Сургаєм Яковом Семеновичем.

Першими завідувачами були Горбенко Лідія Михайлівна, а згодом Філіпова Катерина Хомінічна.

У зв’язку з реорганізацією колгоспу дошкільний навчальний заклад «Барвінок» деякий час не працював.

Але з грудня 2002 року Мурафська сільська рада надала згоду на прийняття його в комунальну власність. Рішенням сесії Мурафської сільської ради від 03.04.2003 року було відкрито Мурафський дошкільний заклад (ясла-садок).

З того часу трапилось багато змін в нашому дошкільному закладі, багато людей працювало для його розвитку та благополуччя вихованців, але незмінною залишається мета закладу – виховання гуманної, самостійної, творчої, здатної до самореалізації особистості.

Після відкриття у 2003 році Мурафського дитячого садка «Барвінок» його завідувачем стала Бастрич Тамара Олексіївна, яка вправно керує ним і до сьогодні. Під її керівництвом колектив працює дружно і «Барвінок» сяє чистотою, затишком, красою.

У 2003 році в дитячому дошкільному закладі функціонувала одна група, з 2005 року за проханням батьків було відкрито другу групу, а у вересні 2013 року відкрили і третю. На даний час Мурафський дошкільний навчальний заклад розрахований на 66 місць. У нашому садку функціонують 3 групи: ясельно-молодша група, середня група і старша група в яких виховується 60 дітей.

Девіз нашого закладу:

У вихованні та турботі
Славний вік прожити
Життя своє і долю
Дітям присвятити.

Основні завдання, які ми ставимо перед собою, - це зміцнення здоров'я дітей та встановлення партнерських стосунків із батьками, формування національно-свідомої особистості, виховання поваги та інтересу до культурних надбань українського народу і толерантного ставлення до інших націй; формування моральних якостей особистості засобами народної педагогіки.

Вихованці нашого дитячого закладу беруть активну участь у районних конкурсах та фестивалях, а також є активними учасниками художньої самодіяльності рідного села, про що свідчать наші нагороди.

/Files/images/06203349.jpg /Files/images/05154745.jpg

Дитсадок наш рідненький, довго вже існує,
Дітвору маленьку до життя готує.
Хай затишні його стіни душі зігрівають.
Не одну достойну зміну у світ випускають.
Не згасне Україна ніколи, а цвістиме мільйони віків
Доки діти ітимуть до школи,
З таких славних , як наш , дитячих садків !
Кiлькiсть переглядiв: 156

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.